Інформація для батьків
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ
/uploads/editor/3246/103302/sitepage_47/files/vidd_osv_sineln_r_n_pro_soc_reklamu.pdf
/uploads/editor/3246/103302/sitepage_47/files/osoblivosti_pracevlashtuvannya_nepovnolitnih.pdf
3 16 січня 2023 року розпочинається попередній набір дітей до 1 класу 2023/2024 навчального року. Запис проходить у секретаря школи (з 09.00—15.00 год. щоденно), або за телефонами 0672780227, 0664330189.
В А Ш І К Р О К И:
- Зателефонувати у школу і записати дитину
(ПІБ дитини, дата народження, адреса, ПІБ та телефони батьків).
- Окремо вказати, чи обираєте навчання за проєктом «Інтелект України».
- Дізнатися у школі про інклюзивну форму навчання (для дітей з особливими освітніми потребами), з’ясувати, що для цього необхідно надати до школи.
- Повний пакет документів здати у школу до 31 ТРАВНЯ 2023 року (заява батьків + паспорт одного із батьків (для перевірки прописки ); копія свідоцтва про народження дитини + оригінал для звірки; оригінал медичної довідки; документ, що підтверджує місце проживання (якщо прописаний не в смт Іларіоновому)!!!!
Адміністрація Іларіонівськоголіцею, смт Іларіонове, вул. Європейська, 3
Шановні батьки майбутніх першокласників!
3 13 січня 2020 року розпочинається попередній набір дітей до 1 класу 2020 – 2021 навчального року. Запис проходить у секретаря школи (з 09.00. — 16.00 год. щоденно), або за телефонами 0672780227, 0664330189.
В А Ш І К Р О К И:
- Зателефонувати у школу і записати дитину (ПІБ дитини, дата народження, адреса, ПІБ та телефони батьків).
- Окремо вказати, чи обираєте навчання за проектом «Інтелект України».
- Дізнайтесь у школі про інклюзивну форму навчання (для дітей з особливими освітніми потребами), з’ясуйте, що для цього необхідно надати до школи.
- Повний пакет документів здати у школу до 31 ТРАВНЯ 2020 року (заява батьків + паспорт одного із батьків (для перевірки прописки ); копія свідоцтва про народження дитини; оригінал медичної довідки; документ, що підтверджує місце проживання (якщо прописані не в смт Іларіонове).)!!!!
- Обов’язково зробіть заняття у домашній школі цікавими, приємними;
- Щодня підкреслюйте, як гарно ваша дитина міркує, працює, намагається довести до кінця, навіть коли завдання трудні, підтримує порядок тощо;
- Дайте дитині відчути, як вам з нею приємно;
- Самі з дитиною продумайте предмет, який би вас цікавив, вивчайте його, досліджуйте, читайте, малюйте;
- Допоможіть дитині складні завдання виконувати самостійно, не боятись помилок, не боятися кілька разів вдумливо переробляти, удосконалювати виконання, тобто бути старанною.
Характеристика видів готовності до навчання в школі
Чинники, що зумовлюють високий рівень адаптації першокласника до навчання
Психологічний портрет старшого дошкільника (дитина 5 років) і школяра (дитина 6 років).Старший дошкільникВідбувається інтенсивний розумовий розвиток дитини. Умови для розумового розвитку складаються у різних видах діяльності, які є цікавими і привабливими для дитини. Це, насамперед, гра у різних її видах: конструювання, будування, інтелектуальні конструктори – лего, малювання, різні види художньої і образотворчої діяльності, домашня праця, художня праця. Ці заняття називають продуктивними, бо дитина в результаті видає предметний результат, продукт. Слухання казок, оповідань, розглядання книжок, драматизація сюжетів. Різноманітні спостереження, дослідження, експериментування. Батьки виступають основним джерелом знань і доброго (а чи й поганого) настрою дитини. До вихователів дошкільного закладу дитина ставиться критично; одних любить (найчастіше за те, що вихователька добра, з нею цікаво), інших не любить ( « вона на мене кричить»).Школяр – першокласник Триває інтенсивний розумовий розвиток дитини. Умови для розумового розвитку – навчальна діяльність змістом якої є різні предмети, які дитина вивчає на уроках за розкладом. Дитина має виконувати ті завдання, які задають, їх виконання є обов’язком. При цьому треба дотримуватись відповідних правил. Перший учитель є для дитини найбільшим авторитетом. Йому поступаються батьки. Зустріч з учителем – це визначна мрія для 7-літньої дитини, і вона готова обожнювати будь – якого вчителя ( майстра чи посереднього, врівноваженого чи сердитого, справедливого чи ні). Отже, перший вчитель – найвизначніша людина.Підготовка дитини дошкільного віку до розумової праці у школі.
- що дитина знає, її світогляд, яка картина світу у неї склалась на кінець дошкільного дитинства;
- на якому рівні розвитку перебувають розумові здібності, пізнавальні процеси дитини: сприймання, пам’ять, мовлення, мислення, уява, увага; на що спрямовані її інтереси; до чого має нахили, здібності;
- наскільки дитина оволоділа деякими навчальними навичками – читання, лічби, письма, організованості тощо.
Вікові особливості шестирічної дитини
Поради батькам п'ятикласників
Єдині вимоги до учнів
- Учні приходять до школи за 10 хв. до початку занять.
- Перед входом до школи учень повинен витерти взуття, у гардеробі зняти верхній одяг, не поспішаючи, іти на той поверх, де знаходиться його клас.
- До приходу вчителя учні готують все необхідне до уроку. Підручник, щоденник, зошити мають бути акуратно покладені на парті.
- Після того, як вчитель зайшов у клас, входити забороняється. Учні, які запізнилися на урок, допускаються в клас лише з дозволу директора і його заступників.
- Не дозволяється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою та використовувати будь-яким способом зброю, навіть іграшкову, вибухонебезпечні та вогненебезпечні речовини, гострі предмети, гральні карти, алкогольні напої, сигарети, жувальні гумки, літературу, аудіо-, відео-, та СD-продукцію аморального змісту. Не дозволяється використовувати плеєрів та мобільних телефонів під час навчального процесу.
- Не дозволяється без дозволу вчителя залишати приміщення та територію школи в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків стосовно причини відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважної причини не дозволяється.
- Без дозволу вчителя або класного керівника ніхто з учнів не має права пересідати на іншу парту.
- Учні, які бажають відповісти на запитання, поставлене вчителем, або звернутися до вчителя з запитанням, повинні підняти руку, поставивши ї ліктем на парту.
- Після відповіді на питання вчителя учень обов’язково подає щоденник для виставлення оцінки.
- Після закінчення уроку учні встають тільки після слів вчителя: "Урок закінчено”.
- Після закінчення уроків учні організовано під керівництвом вчителів, які проводили останній урок, виходять з класу.
- Зі школи учні повинні виходити спокійно, додержуючись порядку. Залишатися в школі без потреби забороняється.
На перерві
- На перерві та під час руху по сходах учням забороняється бігати, галасувати.
- При появі на поверсі директора, його заступників, вчителів або кого-небудь з дорослих, учні повинні стати вбік і пропустити їх, обов’язково привітатися.
- Кожен учень при звертанні до нього чергового вчителя або чергового учня зобов’язаний назвати своє прізвище і клас.
- Учням забороняється заходити в учительську без дозволу вчителя.
Вимоги до зовнішнього вигляду учнів
- Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно вдягненим.
- Зачіска повинна бути акуратною, користуватися косметикою забороняється.
- До школи учні приходять в одязі ділового або напівділового стилю. Тільки на уроки фізкультури учні повинні з’являтися у спортивній формі, а на зайняття в майстерні – в спеціальному одязі.
Якою ви повинні відпускати дитину до школи
- Учень повинен приходити до школи чистим: із чистими руками, шиєю, обличчям. Нігті на руках повинні бути коротко обрізані, волосся охайно розчесане.
- Учень повинен одягатися в чисту, охайну учнівську форму. Взуття повинно бути начищеним, чистим.
Що повинно бути у портфелі:
- Учень повинен мати при собі чисту носову хусточку.
- У портфелі мають бути акуратно складені речі, потрібні для занять на цей день.
- Книжки слід обгорнути. На обгортці має бути напис: предмет, прізвище учня, клас та номер школи.
- Щоб зошити мали охайний вигляд, потрібно класти їх у папку.
- Олівці, ручки покладіть у пенал.
Стежте за тим, щоб звечора все було готове до навчального дня і в портфелі не було нічого зайвого.